TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Teatr i plenerMiędzy 6 a 9 lipca Kłodzko zaprasza na festiwal Letnie Zderzenie Teatrów. W programie m.in. spektakl Touch the soul w wykonaniu amerykańskiej grupy Eisenhower Dance Company.


Wakacyjne Zderzenie Teatrów rozpocznie się w czwartek (6.07) i potrwa przez kolejne trzy dni. Inauguracja festiwalu odbędzie się o godz. 21.30 na placu pod Mostem św. Jana. Przed publicznością wystąpi zespół taneczny Eisenhower Dance Company w spektaklu Touch the soul. Eisenhower Dance Company, to jedna z najznamienitszych grup tańca współczesnego w Stanach Zjednoczonych. W piątek (7.07) w tym samym miejscu o godz. 18.00 rozpocznie się największa w Polsce gra interaktywna pt. Przygoda morska, którą przygotowała Gdańska Szkoła Artystyczna. O godz. 21.30 Office Theatre z Gdańska zaprasza na pokaz teatru ognia. W sobotę (8.07) na kłodzkim rynku (pl. Bolesława Chrobrego) wystąpi Teatr Del z Kaliningradu w spektaklu Japonia. Na niedzielę (9.07) organizatorzy przygotowali m.in. spektakl dla najmłodszych Baśń o dwóch braciach (godz. 12.00, pl. B. Chrobrego).


Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Szczegółowy program festiwalu na stronie interneto-
wej www.centrum.klodzko.pl


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

18 października 2017
Imieniny obchodzą:
Juliusz, Łukasz, Julian, Bogumił, Hanna, Klementyna

Dzisiejsze wydarzenia

  • Festiwal Aktorstwa Filmowego. Bystrzyca Kłodzka, MGOK,ul. Wojska Polskiego 20.

  • Teatr Polska – spektakl GniazdoKłodzko, sala widowiskowa KCKSiR, pl. Jagiełły 1, godz. 17.00, wstęp 20 zł (w dniu spektaklu 30 zł).


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej